Verwijzersavond op het F1-Circuit van Zandvoort was een groot succes

October 9, 2025
This is some text inside of a div block.
auto op Zandvoort

Op donderdag 25 september jl. hebben we met veel plezier een bijzondere verwijzersavond georganiseerd op het iconische F1-Circuit van Zandvoort. Omdat dat weekend het evenement ā€˜Trophy of the Dunes’ plaatsvond, was het een komen en gaan van raceauto’s en viel er volop te zien op het circuit – een extra leuke sfeer voor onze gasten!

Meer dan 100 verwijzers en SEH-artsen waren aanwezig om samen een inspirerende avond te beleven. De avond begon met een exclusieve rondleiding achter de schermen van het circuit, waarbij iedereen in vijf groepen een uniek kijkje kreeg.

Daarna volgden de presentaties. Elisabeth trapte af met een boeiende introductie over onze organisatie en het RKZ. Vervolgens namen twee andere sprekers het stokje over en vertelden zij over belangrijke thema’s zoals bloedverdunners en tandheelkundige spoedzorg.

We sloten de avond af met een gezellige borrel, waarbij er volop gelegenheid was om na te praten en ervaringen uit te wisselen.

We kijken nu al uit naar onze volgende bijeenkomst, die gepland staat op donderdag 24 september 2026. Ook dan gaan we weer op zoek naar een bijzondere locatie om er samen een mooie avond van te maken.

ā€

Gerelateerde berichten

July 27, 2026
This is some text inside of a div block.

Nieuwe waarnemer: Pamela Raaff

Lees meer
July 21, 2026
This is some text inside of a div block.

Afsluiting Prins Bernhardlaan - bereikbaarheid MKA

Lees meer
June 24, 2026
This is some text inside of a div block.

Goede zorg is de patiƫnt gehoord en op zijn gemak laten voelen

Lees meer