
Kobbe is afkomstig uit België en behaalde zijn diploma geneeskunde in 2021 en tandheelkunde in 2024 aan de Katholieke Universiteit Leuven.
Tijdens zijn opleiding tandheelkunde was hij reeds actief als assistent op de afdeling Mond-, Kaak- en Aangezichtschirurgie van het UZ Leuven, waar hij zijn vaardigheden en kennis over het vakgebied kon verbeteren.
In 2024 startte hij met de opleiding tot MKA-chirurg. Zijn eerste opleidingsjaar bracht hij door in het AZ Sint-Maarten in Mechelen (België).
Kobbe is vanaf 1 oktober jl. gedurende één jaar werkzaam bij MKA Kennemer & Meer als onderdeel van zijn vijfjarige specialisatie in de Mond-, Kaak- en Aangezichtschirurgie. Hij kijkt ernaar uit om tijdens deze periode de Nederlandse manier van werken te leren kennen en zich verder te ontwikkelen binnen het vakgebied.

Per 1 juli verwelkomen wij Arnaud D'Heygere als arts in opleiding tot mond-, kaak- en aangezichtschirurg binnen MKA Kennemer & Meer. Gedurende een periode van drie maanden zal hij ons team versterken.
Na zijn verhuizing van België naar Nederland ruim twee jaar geleden is hij gestart met zijn vervolgopleiding in Amsterdam. De afgelopen jaren hebben zijn enthousiasme voor het vakgebied en zijn ambitie om zich verder te ontwikkelen tot MKA-chirurg verder versterkt.
Arnaud hecht veel waarde aan samenwerking en ziet de multidisciplinaire zorg rondom de patiënt als een belangrijk onderdeel van het vak. Met zijn betrokken en positieve instelling kijkt hij ernaar uit om de komende maanden kennis en ervaring op te doen binnen onze kliniek en kennis te maken met onze verwijzers en samenwerkingspartners.
Wij wensen hem een leerzame en succesvolle periode toe binnen MKA Kennemer & Meer.

Op donderdag 24 september 2026 organiseren wij, samen met onze MKA collega's van het Rode Kruis Ziekenhuis, speciaal voor tandartsen een klinische avond met als thema "Bot in Beeld". Deze avond vindt plaats in Huis Hodshon in het centrum van Haarlem.
Tijdens deze avond zal collega Richard van Merkesteyn ons bijpraten over MRONJ en collega Frédérique San Giorgi zal ons meenemen in de dagelijkse diagnostiek op panoramabeelden. Klik hier om de uitnodiging te bekijken: Bot in Beeld.
Wij hopen op net zo'n geslaagde avond als vorig jaar op het Circuit van Zandvoort. Heeft u de uitnodiging gemist? Voor vragen of aanmelding kunt u een bericht sturen naar s.daniels@mkachirurgie.nl.
Vanaf 1 april 2026 start Thijs van Velzen bij MKA Kennemer & Meer. Hij is MKA-chirurg in opleiding in het Amsterdam UMC en zal het laatste deel van zijn opleiding bij ons aan de slag gaan.
Thijs behaalde in 2018 zijn tandarts diploma aan de ACTA in Amsterdam, en later -in 2022- zijn geneeskunde diploma aan de VU. Momenteel is hij in opleiding tot MKA-chirurg in het Amsterdam UMC. Als onderdeel van zijn opleiding is hij ook werkzaam in klinieken buiten het Amsterdam UMC, zoals bij MKA Kennemer & Meer. Zijn interesse gaat uit naar traumatologie, implantologie en orthognatische chirurgie (kaakcorrecties).