
Met ingang van 5 januari 2026 komt Nina Buisman twee dagen per week werken bij MKA Kennemer en Meer.
Nina studeerde Geneeskunde aan de Rijksuniversiteit Groningen en volgde aansluitend een groot deel van de opleiding Tandheelkunde aan het Academisch Centrum Tandheelkunde Amsterdam (ACTA), welke zij zal afronden aan de Radboud Universiteit. Na het behalen van haar tandheelkundeopleiding start zij met de specialisatie tot MKA-chirurg in het Amsterdam UMC. Momenteel is Nina bezig met een promotietraject dat zich richt op kaakgewrichtsklachten. Daarnaast heeft zij reeds werkervaring opgedaan binnen het Amsterdam UMC.

Vanaf 1 maart 2026 komt Vincent The twee dagen per week ons team versterken.
Vincent The behaalde zijn diploma Geneeskunde en Tandheelkunde aan de Katholieke Universiteit Leuven. Tijdens zijn opleiding was hij werkzaam op de afdeling MKA-chirurgie van het Regionaal Ziekenhuis Tienen. Zijn specialisatie in Mond-, Kaak- en Aangezichtschirurgie volgde hij aan het Erasmus MC in Rotterdam en het Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis in Tilburg. Zijn voornaamste aandachtsgebieden zijn Implantologie en Orthognatische chirurgie.

Per 1 januari is Jorrit Duininck, MKA-chirurg, officieel toegetreden tot de aandeelhoudersgroep en daarmee mede-eigenaar geworden van MKA Kennemer & Meer.
Wij zijn verheugd over zijn toetreding en de waardevolle kennis en ervaring die hij meebrengt. Met veel vertrouwen kijken wij uit naar een toekomst waarin wij samen met hem hoogwaardige patiëntenzorg mogen blijven leveren.