
Op 11 april 2025 organiseerden wij de landelijke onderwijsdag Esthetische chirurgie voor MKA-chirurgen in opleiding. Zoān 25 artsen in opleiding namen deel aan een afwisselend programma dat in het teken stond van ooglidcorrecties en botox behandelingen.
Tijdens live surgery werden twee ooglidcorrecties uitgevoerd en meerdere botox behandelingen in verschillende zones gedemonstreerd. De deelnemers konden daarnaast zelf oefenen met het aftekenen en volgden verdiepende presentaties over de behandelingen en mogelijke nabezwaren. Dankzij de medewerking van de patiƫnten was het mogelijk om in Haarlem zowel de theoretische als de praktische kant van deze ingrepen uitgebreid te belichten.
Al met al kijken we terug op een zeer geslaagde dag!

Begin oktober 2026 verwelkomen wij Stephen. Hij zal twee dagen per week binnen onze kliniek werkzaam zijn.
Stephen studeerde Geneeskunde aan de Vrije Universiteit Amsterdam. In 2021 deed hij bij MKA Kennemer en Meer ervaring op met de preklinische zorg rondom kaakcorrigerende chirurgie, waarna hij Tandheelkunde ging studeren aan de Radboud Universiteit Nijmegen. Ook deed hij klinische ervaring op binnen het Amsterdam UMC. Na het behalen van zijn tandheelkundeopleiding start hij met de specialisatie tot MKA-chirurg aldaar. Daarnaast is hij bezig met een promotietraject aan het Amsterdam UMC, waarin hij onderzoek doet naar kaakbreuken met behulp van kunstmatige intelligentie.

Vanaf dinsdag 8 september verwelkomen wij Pauline Roest. Zij studeerde tandheelkunde aan de Rijksuniversiteit van Groningen van 2020 tot 2026. In haar laatste halfjaar heeft ze bij MKA Kennermer & Meer ervaring opgedaan in de dento-alveolaire chirurgie. Deze periode heeft haar gesterkt in het voornemen de opleiding tot MKA chirurg te vervolgen.
In de aanloop naar haar verdere opleiding tot MKA-chirurg komt zij ons team twee dagen per week versterken.
ā

Bereikbaarheid MKA Kennemer & Meer tijdens werkzaamheden Prins Bernhardlaan
Vanaf 8 september tot medio november 2026 vinden er werkzaamheden plaats op de Prins Bernhardlaan en verandert de verkeerssituatie rondom onze kliniek. Het pand en parkeerterrein van de Haerlemmerpoort blijft bereikbaar. Hieronder leest u hoe u het terrein kunt bereiken.
Autoverkeer
Aanrijden vanaf de Prins Bernhardlaan
Komt u vanuit het zuiden via de Prins Bernhardlaan, dan rijdt u richting de Amsterdamsevaart en slaat u rechtsaf. Op de Amsterdamsevaart is een in- en uitrit aangelegd om het parkeerterrein van de Haerlemmerpoort te bereiken. Via deze in- en uitrit kunt u het terrein oprijden. Hierbij rijdt u een klein stukje over het fietspad.
Let op: Bij het verlaten van het bedrijventerrein kunt u alleen in oostelijke richting de Amsterdamsevaart oprijden.
Aanrijden vanaf de Amsterdamsevaart
Komt u vanaf de Amsterdamsevaart, dan rijdt u om via het Van Zeggelenplein. Volg hiervoor de aangegeven omleiding. Vervolgens kunt u via de Prins Bernhardlaan rijden richting de Amsterdamsevaart en slaat u rechtsaf. Op de Amsterdamsevaart is een in- en uitrit aangelegd om het parkeerterrein van de Haerlemmerpoort te bereiken.
Via deze in- en uitrit kunt u het terrein oprijden. Hierbij rijdt u een klein stukje over het fietspad.
Let op: Bij het verlaten van het bedrijventerrein kunt u alleen in oostelijke richting de Amsterdamsevaart oprijden.
ā
Fietsers en voetgangers
Fietsers en voetgangers kunnen het MKA Kennemer & Meer bereiken via de loopschotten aan de kant van de Prins Bernhardlaan. Fietsers wordt gevraagd de fiets hierbij aan de hand mee te nemen.
Komt u vanaf de westzijde van de Amsterdamsevaart richting de Haerlemmerpoort?
Let op: de kruising Amsterdamsevaart/Prins Bernhardlaan is afgesloten. U kunt hier niet van west naar oost oversteken. Volg de aangegeven omleiding via het Van Zeggelenplein.
De in- en uitrit aan de oostzijde van de Amsterdamsevaart blijft bereikbaar. Komt u vanaf de oostzijde op de Amsterdamsevaart, dan kunt u deze ingang gewoon gebruiken.
Met de bus
De bushalte Prins Bernhardlaan vervalt tijdelijk tijdens de werkzaamheden.
U kunt gebruikmaken van de volgende haltes:
Houd tijdens de werkzaamheden rekening met een gewijzigde verkeerssituatie en eventuele extra reistijd. Volg ter plaatse de aangegeven routes en omleidingen.
ā